Tuesday, 28 September , 2021
امروز : سه شنبه, ۶ مهر , ۱۴۰۰ - 21 صفر 1443
شناسه خبر : 11998
  پرینتخانه » وقایع اتفاقیه, سیاست تاریخ انتشار : ۱۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۸ |

برتری ترامپ بر بایدن در نظرسنجی درباره انتخابات ۲۰۲۴

  نشریه نیوزویک گزارش داد بر اساس نتایج یک نظرسنجی، جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا در یک رقابت فرضی با دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در سال ۲۰۲۴ در وضعیت نامطلوبی قرار دارد. بر اساس گزارش روز شنبه به وقت محلی نیوزویک، در حالی که گمانه زنی ها در مورد برنامه های دونالد ترامپ  رئیس […]

برتری ترامپ بر بایدن در نظرسنجی درباره انتخابات ۲۰۲۴
 

نشریه نیوزویک گزارش داد بر اساس نتایج یک نظرسنجی، جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا در یک رقابت فرضی با دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در سال ۲۰۲۴ در وضعیت نامطلوبی قرار دارد.

بر اساس گزارش روز شنبه به وقت محلی نیوزویک، در حالی که گمانه زنی ها در مورد برنامه های دونالد ترامپ  رئیس جمهویر سابق آمریکا در سال ۲۰۲۴ همچنان در حال افزایش است، یک نظرسنجی جدید نشان می دهد که جو بایدن  رئیس جمهوری آمریکا در حال حاضر در یک رقابت فرضی ریاست جمهوری در برابر رقیب احتمالی جمهوری خواه در وضعیت نامطلوبی قرار دارد.

نظرسنجی انجام شده توسط کالج امرسون از ۳۰ اوت تا اول سپتامبر نشان داد که ترامپ در رقابت رودررو با بایدن برتری بسیار کمی داشت. در حالی که ۴۶ درصد از رای دهندگان از بایدن حمایت کردند، ترامپ حمایت  ۴۷ درصد  را داشته است.

این نظرسنجی نشان داد که ۶ درصد از رای دهندگان ثبت نام شده به “شخص دیگری” رای می دهند و ۲ درصد نیز “بلاتکلیف” هستند.
در این نظرسنجی از پاسخ دهندگان در مورد رقابت احتمالی بین بایدن و “ران دسانتیس” فرماندار  فلوریدا و سناتور جمهوری خواه میت رامنی از ایالت یوتا سوال شد.

بایدن در این نظرسنجی دسنتیس را با ۴۸ درصد شکست داد. میت رامنی در مقابل بایدن حتی بدتر عمل کرد و تنها ۲۳ درصد از رای دهندگان ثبت نام شده از سناتور جمهوری خواه در انتخابات ریاست جمهوری فرضی حمایت می کنند ، در حالی که ۴۲ درصد از بایدن در این رقابت حمایت می کنند.

بر اساس گزارش نیوز ویک، نظرسنجی جداگانه ای که روز جمعه توسط شبکه ای بی سی نیوز و روزنامه واشنگتن پست منتشر شد نشان داد که میزان محبوبیت بایدن از اواخر ماه ژوئن تا آغاز ماه سپتامبر به شدت کاهش یافته است. در حالی که میزان محبوبیت بایدن در ۳۰ ژوئن ۵۰ درصد بود ، از اول سپتامبر به ۴۴ درصد کاهش یافت.

بایدن در هفته های اخیر با انتقادات فزاینده ای روبرو شده است زیرا بحران های بیشماری دولت او را درگیر کرده است. رییس جمهوری آمریکا  به دلیل خروج آشفته آمریکایی ها ، متحدان و پناهجویان افغان از افغانستان پس از نزدیک به ۲۰ سال جنگ در این کشور مورد انتقاد شدید قرار گرفت.

بیماری کووید -۱۹ و بستری شدن در بیمارستان ها و مرگ و میر نیز طی یک ماه گذشته، اگرچه عمدتا به دلیل شک و تردید آمریکایی ها به واکسن ها ایجاد شده، و نیز شمار بی سابقه پناهجویان و مهاجران غیرقانونی همچنان به مرز جنوبی ایالات متحده افزایش یافته است.

در همین حال ، متحدان ترامپ به پیشنهاد خود مبنی بر نامزدی دوباره وی در سال ۲۰۲۴ ادامه می دهند.

جیسون میلر مشاور ارشد سابق ترامپ گفت که امکان حضور ترامپ بین  ۹۹ تا ۱۰۰ درصد است. میلر افزود که فکر می کند ترامپ قطعا در سال ۲۰۲۴ نامزد می شود.

 


 

برچسب ها
, ,
به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.