Tuesday, 11 May , 2021
امروز : سه شنبه, ۲۱ اردیبهشت , ۱۴۰۰ - 30 رمضان 1442
شناسه خبر : 5596
  پرینتخانه » جامعه, وقایع اتفاقیه تاریخ انتشار : ۰۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۲ |
پلیس راهور ناجا

افزایش ۳۲ درصدی تصادفات نوروزی در ایران

  جانشین رئیس پلیس راهور ناجا گفت: سال گذشته به دلیل شرایط کرونایی، میزان ترددها ناچیز بود بود اما امسال ترددها به میزان ۴۷ درصد افزایش داشته و تصادفات نیز نسبت به سال گذشته ۳۲ درصد بیشتر شده است. سید تیمور حسینی جانشین رئیس پلیس راهور ناجا در حاشیه بازدید از پاسگاه لانیز جاده کرج-چالوس […]

افزایش ۳۲ درصدی تصادفات نوروزی در ایران
 

جانشین رئیس پلیس راهور ناجا گفت: سال گذشته به دلیل شرایط کرونایی، میزان ترددها ناچیز بود بود اما امسال ترددها به میزان ۴۷ درصد افزایش داشته و تصادفات نیز نسبت به سال گذشته ۳۲ درصد بیشتر شده است.

سید تیمور حسینی جانشین رئیس پلیس راهور ناجا در حاشیه بازدید از پاسگاه لانیز جاده کرج-چالوس گفت: به دلیل پایان دوره اول تعطیلات و همچنین اعلام رنگ‌بندی شهرهای جدید از سوی ستاد ملی کرونا نسبت به روزهای گذشته شاهد افزایش تردد در سطح جاده‌های کشور هستیم.

وی با با بیان این که به لحاظ تردد هیچگونه محدودیتی در محورهای مواصلاتی اعمال نخواهد شد، افزود: محدودیت‌های اعمال شده فقط مربوط به ۱۷ شهر قرمز و ۴۷ شهرنارنجی اعلام شده از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا است.

جانشین رئیس پلیس راهور ناجا با اشاره به مهلت ۷۲ ساعته مسافران شهرهای قرمز و نارنجی برای بازگشت به شهرهای مبدا، اظهار کرد: خودروهای با پلاک غیربومی در شهرهای قرمز به ازای هر روز تردد یک میلیون تومان و در شهرهای نارنجی ۵۰۰ هزار تومان جریمه خواهند شد.

حسینی با اشاره به افزایش ۴۷ درصدی ترددها نسبت به سال گذشته، تصریح کرد: سال گذشته به دلیل شرایط کرونایی که وجود داشت میزان ترددها ناچیز بود، اما امسال نسبت به نوروز ۹۸ یعنی سال قبل از کرونا میزان ترددها ۱۹ درصد کاهش داشته است.

این مقام انتظامی با بیان اینکه تصادفات نیز نسبت به سال گذشته ۳۲ درصد افزایش داشته است، گفت: این آمار نسبت به سال ماقبل کرونا کاهشی است.

جانشین رئیس پلیس راهور ناجا ادامه داد: از شهروندان درخواست داریم از سفرهای غیرضروری پرهیز کنند و در صورت ضرورت سفر حتما از طریق شماره تلفن ۱۲۰ و ۸۸۲۵۵۵۵۵ از وضعیت راه‌های کشور مطلع شوند.

 


 

به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.