Sunday, 19 September , 2021
امروز : یکشنبه, ۲۸ شهریور , ۱۴۰۰ - 12 صفر 1443
شناسه خبر : 12015
  پرینتخانه » اخبار روز, جامعه تاریخ انتشار : ۱۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۰ |

اعلام شرط استخدام معلمان غیررسمی

  رئیس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی آموزش و پرورش درباره تعیین تکلیف وضعیت استخدام معلمان غیررسمی مشمول تعیین وضعیت توضیح داد. ناصر سلیمان‌زاده رئیس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و امور اداری درباره وضعیت تعیین تکلیف وضعیت استخدام معلمان حق‌التدریس، آموزشیاران نهضت و مربیان پیش‌دبستانی قبل از سال ٩٢ اظهار کرد: در مجموع و تاکنون ٧٢ […]

اعلام شرط استخدام معلمان غیررسمی
 

رئیس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی آموزش و پرورش درباره تعیین تکلیف وضعیت استخدام معلمان غیررسمی مشمول تعیین وضعیت توضیح داد.

ناصر سلیمان‌زاده رئیس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و امور اداری درباره وضعیت تعیین تکلیف وضعیت استخدام معلمان حق‌التدریس، آموزشیاران نهضت و مربیان پیش‌دبستانی قبل از سال ٩٢ اظهار کرد: در مجموع و تاکنون ٧٢ هزار نفر در دوره مهارت‌آموزی شرکت کرده و تعیین تکلیف شده‌اند.

او ادامه داد: ١٢ هزار نفر هم در آزمونی که اخیرا برگزار شد، پذیرفته شده اند و به زودی دوره‌های مهارت‌آموزی آن‌ها آغاز خواهد شد.

رئیس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و امور اداری گفت: به محض اعلام اسامی از سوی استان‌ها دوره‌های مهارت‌آموزی آغاز خواهد شد.

سلیمان‌زاده با اشاره به اینکه در مجموع ٨۵ هزار معلم تعیین تکلیف می‌شوند، بیان کرد: این افراد بعد از طی کردن دوره‌های مهارت‌آموزی و پذیرفته شدن در آزمون جامع پایانی امکان حضور در کلاس‌های درس را پیدا می‌کنند.

او شرط دیگر برای فعالیت این معلمان در کلاس‌های درس را اعلام نیاز استان‌ها عنوان کرد و گفت: به طور مثال اگر در استانی امسال مازاد نیروی ابتدایی داشته باشیم، در آن استان جذب نیروی جدید دوره ابتدایی نداریم و و در صورت نیاز به استانی دیگر ارجاع داده می‌شود. همچنین به‌کارگیری برخی از این معلمان به سال ١۴٠١ موکول خواهد شد.

 


 

به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.