Saturday, 27 November , 2021
امروز : شنبه, ۶ آذر , ۱۴۰۰ - 22 ربيع ثاني 1443
شناسه خبر : 14755
  پرینتخانه » وقایع اتفاقیه تاریخ انتشار : ۲۲ آبان ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۰ |

آزادی بریتنی اسپیرز پس از ۱۳ سال

یک دادگاه در لس‌آنجلس آمریکا با صدور حکمی به قیمومت ۱۳ ساله پدر بریتنی اسپیرز بر زندگی شخصی این خواننده مشهور موسیقی پاپ پایان داد. بریتنی اسپیرز که در پایان دهه ۱۹۹۰ و سال‌های نخستین قرن ۲۱ با آلبوم «وای… باز هم دسته گل به آب دادم» به یکی از ایکون‌های موسیقی پاپ جهان تبدیل […]

آزادی بریتنی اسپیرز پس از ۱۳ سال

یک دادگاه در لس‌آنجلس آمریکا با صدور حکمی به قیمومت ۱۳ ساله پدر بریتنی اسپیرز بر زندگی شخصی این خواننده مشهور موسیقی پاپ پایان داد.

بریتنی اسپیرز که در پایان دهه ۱۹۹۰ و سال‌های نخستین قرن ۲۱ با آلبوم «وای… باز هم دسته گل به آب دادم» به یکی از ایکون‌های موسیقی پاپ جهان تبدیل شد، از سال ۲۰۰۸ و در پی بروز اختلالات رفتاری و روانی، با دستور دادگاه تحت قیمومت پدرش قرار گرفت.

وکیل این خواننده پاپ پس از صدور حکم دادگاه اعلام کرد که از این پس زندگی شخصی و مالی بریتنی اسپیرز در اختیار خود او خواهد بود.

بریتنی اسپیرز که با ویدیو کنفرانس در دادگاه شرکت کرده بود ضمن ابراز خوشحالی وصف‌ناشدنی گفت: «بقیه روز را گریه خواهم کرد. بهترین روز زندگی من است.» این ستاره ۳۹ ساله موسیقی پاپ، در زمان تقدیم دادخواست لغو قیمومت پدری، این شرایط را ناعادلانه خوانده و گفته بود: «با وجود آنکه می‌خواهد دوباره بچه‌دار شود، این اجازه را به او نمی‌دهند.» به‌علاوه خانم اسپیرز ادعا کرده بود دارویی‌هایی که به او خورانده می‌شود، وی را «گیج و منگ» می‌کند.

هواداران پرشمار اسپیرز در زمان برگزاری جلسه استماع حکم دادگاه در بیرون ساختمان دادگستری لس‌آنجلس تجمع کرده بودند.

 


 

به اشتراک بگذارید
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، مورد بررسی ما قرار خواهد گرفت اما در سایت منتشر نخواهد شد.
  • در این بخش از امکان ِ پی گیری حقوقی و قضاییِ مطالب ارسال شده توسط مخاطبان برخورداریم.